Skip to content

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā notiek preču ražošana?

Klientu vadītāji, kopā ar klientu, izstrādā un vienojas par produktu. Pēc apstiprinājuma saņemšanas tiek sākts darbs.

Individuāli ražots sporta apģērbs tiek gatavots Latvijā no Eiropas Savienībā sertificētiem un iegādātiem izejmateriākiem.

Galvenokār tiek izmantots sublimācijas process, kur sintētisks audums tiek apstrādāts ar speciālām krāsām, veidojot gala dizainu.

Audums tad dizainu tiek griezts un pēc tam sašūts kopā pēc pasūtījuma specifikas.

Preču piegāde

Uzņēmums sadarbojas ar vairākiem loģistikas partneriem un piedāvā saviem klientiem pašiem izvēlēties tiem izdevīgāko piegādes veidu no pieejamajiem. 

Populārākie sadarbības partneri ir DPD, Omniva, TNT un Fedex.

Nepieciešamības gadījumā, uzņēmums patur iespēju reģistrēt piegādi, izmantojot sadarbības partnerus pēc saviem ieskatiem, ja tas ir klientu interesēs.

Kā notiek apmaksa?

Klientiem tiek sagatavoti rēķini, kuros aprakstītas preces un to cenas.

Atkarībā no sūtījuma specifikas, uzņēmums var atļaut pēcapmaksu, tomēr vairumā gadījumu ir nepieciešama rēķina priekšapmaksa.

Rēķins tiek nosūtīts izmantojot klienta oficiālo e-pastu vai citu komunikācijas kanālu, kur notiek sarunas.

Atteikuma tiesības

Klients, veicot apmaksu, piekrīt saņemt individuāli ražotu produktu. Klients piekrīt ražošanas nozaru specifikai un potenciālām nobīdēm no ieceres, ņemot vērā, ka individuāli ražotas preces tiek netaustāmā veidā, pēc iespējas, parādītas maketos un vizualizācijās un sarunāts ar klientu vadītājiem.

Iegādājoties preces attālināti SIA FAST BREAK interneta veikalā (šobrīd izstrādes stacijā), Jums ir tiesības tās apmainīt vai atgriezt 14 dienu laikā. Apmaiņas un atgriešanas noteikumi attiecas tikai uz standarta precēm

Ja esat iegādājušies preces, kas ražotas speciāli Jums pēc individuāla pasūtījuma (Sporta formas un citi apģērbi ar individuālu dizainu, krāsām, apstrādēm un citiem faktoriem, kas uzņēmumam liegs šo preci tālāk realizēt, maiņa vai atgriešana nav iespējama.

Standarta precēm, brīvā formā ir jāaizpilda atteikuma vēstule no klienta paraksttiesīgās personas. Atteikuma vēstule tiek izskatīta 2 nedēļu laikā.

Apmainīt vai atgriezt preces Jūs varat;
1) nododot tās personīgi SIA FAST BREAK ražotnē Ogrē, Brīvības ielā 19, LV5001.

2) sūtot pa pastu uz adresi: SIA FAST BREAK ražotnē Ogrē, Brīvības ielā 19, LV5001.

Pasta izmaksas par preču atgriešanu sedzat Jūs. Precēm ir obligāti jābūt iepakotām oriģināliepakojumā un tādā pat stāvoklī, kādās tās ir nosūtītas. Prece nedrīkst būt lietota vai ar citiem defektiem.

Jebkuras domstarpības tiek risinātas pārrunu ceļā, lai nokļutu pie ērtākā kopsaucēja.