Skip to content

KOMANDU APĢĒRBS

Profesionāli un kvalitatīvi sporta tērpi komandām un individuālajiem sportistiem no Fast Break Sportswear. Piedāvājumā ir visa veida komplekti dažādās krāsu variācijās. Viss, sākot no t-krekliem līdz džemperiem, jakām un cepurēm. Pieejami vairāk kā 1000+ dažādi apģērbu klientiem, kuri vēlās papildus iespējas jau atzītajām standarta precēm. Nodrošinām visa veida apdruku, ieskaitot izšūšanu, termo spiedi, sietspiedi, sublimāciju un digitālo druku (DTG).

Fast Break Sportswear™ "INDIVIDUAL"

Sublimēti un pilnībā individuāla dizaina sporta treniņtērpi jebkuram atlētam, jebkurai komandai. Piedāvājumā unikāls dizains un saskaņošana ar klientu. Opcija ir perfekta klientiem ar īpašām vēlmēm un vajadzībām. Visi apģērbi ir 100% ražoti no Eiropas savienībā iepirktiem izejmateriāliem un šūti Latvijā, balstoties uz gadiem ilgo pieredzi tirgū.

Informācija tiks papildināta….

Fast Break Sportswear™
brenda kokvilnas sporta tērpi un apģērbi

Piedāvājumā kokvilnas un, atsevišķos produktos, kokvilnas/poliestera mix, treniņtērpi. Apģērbi ražoti Eiropas tirgum un ir ar ļoti augstas kvalitātes. Visi apģērbi ir ar vienu krāsu kodu un ideāli sader cits ar citu, radot lielisku iespaidu, par komandu. Ir pieejami vīriešu un sieviešu piegriezumi vairumam, atsevišķiem modeļiem ir unisex griezums.

T-krekli

Polo krekli

Džemperi

Hudiji

Hudiji ar rāvējslēdzi

Hudiji ar pusrāvējslēdzi

Džemperi ar rāvējslēdzi

Treniņbikses

Flīša jakas un vestes

Softshell jakas

Vējjakas jakas ar kapuci

Cepures un naģenes

Fast Break Sportswear™
brenda sintētiskie sporta tērpi un apģērbi

Piedāvājumā elastīgi treniņtērpi. Apģērbi ražoti Eiropas tirgum un ir ar ļoti augstas kvalitātes. Visi apģērbi ir ar vienu krāsu kodu un ideāli sader cits ar citu, radot lielisku iespaidu, par komandu. Ir pieejami vīriešu un sieviešu piegriezumi vairumam, atsevišķiem modeļiem ir unisex griezums.

T-krekli

Polo krekli

Džemperi

Hudiji

Džemperi ar rāvējslēdzi

Džemperi ar pusrāvējslēdzi​

Džemperi ar rāvējslēdzi​

Treniņbikses Slim Fit

Fast Break Sportswear™ Cepures

Cepures ar nagu

Ziemas cepures

Sporta cepures

Bandana / Šalle